قوانین فروشگاه به منظور حفظ حقوق خریدار و فروشنده وضع شده و رعایت و توجه به آن برای هر دو طرف معامله الزامی است. عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید ، عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است. قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌ها بروز رسانی می شوند و کاربران موظف اند قبل از ثبت هر سفارش، از کلیه قوانین جدید در این بخش مطلع باشند.

عضویت در سایت

افراد برای خرید در از فروشگاه اینترنتی شال و روسری توئین اسکارف ، لازم است فرم عضویت را به طور کامل و دقیق و با اطلاعات صحیح پر کنند. بعد از عضویت در سایت کاربران می توانند خرید های خود را انجام دهند وسفارش‌ها خود را ثبت نمایند.

کاربر باید اطلاعات پستی درخواستی را به‌ طور صحیح در فرم ثبت نام اعلام کند و مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده و فروشگاه هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد. صحت این اطلاعات به این دلیل دارای اهمیت است که سفارش های کاربر به آدرسی که وی در فرم ثبت نام اعلام کرده ارسال خواهد شد.

ثبت سفارش

دقت در خرید کالا و توجه به مشخصات کالای مورد سفارش به عهده خریدار می‌باشد، لذا قبل از تأیید سفارش موارد مذکور را به دقت بررسی نمایید. همچنین قبل از تحویل گرفتن کالا از صحت کالای ارسالی اطمینان حاصل نموده و در صورت بروز مشکل با شماره‌های پشتیبانی سایت تماس حاصل نمایید.

پس از هر ثبت سفارش در سیستم، ایمیل ثبت سفارش به همراه شماره فاکتور برای مشتریان ارسال می‌شود. پس از ثبت هر سفارش در صورت لزوم طی یک تماس تلفنی با مشتری هماهنگی و تائید سفارش از وی گرفته خواهد شد. لذا خواهشمند است اطلاعات شماره تماس خود را به طور صحیح در فرم‌های مربوطه وارد نمایید.

پرداخت هزینه

دریافت مبلغ سفارش های ثبت شده از طریق پرداخت آنلاین صورت می پذیرد.

ارسال سفارش

کلیه سفارش‌ها توسط پست به سراسر کشور و با پیک فقط در تهران با هزینه 13000 تومان ارسال خواهند شد.

ارسال سفارش‌ها فقط در روزهای کاری و ساعات اداری می‌باشد. سفارش‌ها هر روز تنها تا ساعت 12 همان روز ارسال خواهد شد و سفارش‌ها بعد از ساعت 12 در روز بعد ارسال خواهد شد.

اگر مشتری به هر دلیلی نتواند سفارش را تحویل گیرد همکاران پشتیبان برای هماهنگ کردن زمان ارسال بعدی با مشتری تماس می‌گیرند و همچنین هزینه ارسال مجدد برای بار دوم به عهده مشتری می‌باشد.

در صورتی که در دریافت سفارش خود با تأخیر نامعقولی مواجه شدید حتماً با ما تماس بگیرید و از ثبت مجدد سفارش، جدا خودداری کنید .

لطفاً با سایر اعضای خانواده یا محل کار خود هماهنگ کنید تا در صورت عدم حضور شما بسته را تحویل گرفته و هزینه آن را بپردازند – در غیر این صورت بسته برگشت داده می‌شود.

ارتباط با فروشگاه توئین اسکارف

هرگونه ارتباط و تماس با فروشگاه فقط و فقط از طریق راه‌های ارائه شده در بخش تماس با ما امکان پذیر می‌باشد. شماره‌های تماس صرفاً شماره‌های ذکر شده در خود سایت هستند که با مراجعه به بخش تماس با ما می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید.